Morgen in huis? u heeft nog uur en min.
 
Morgen in huis? u heeft nog uur en min.
Uitstekende service

Ons team

  Buddy Bink
  Sales Manager
  bbink@primex.nl
  Mobile: (+31)06 38 38 88 68
  Phone: (+31)0227-504901

  Daan Post
  Sales Representative
  dpost@primex.nl
  Tel: 06 - 48431861

  Patrick Hoefman
  Algemeen
  phoefman@primex.nl
  Tel: 0227-504901

  Ingrid Kemper
  Sales office
  info@primex.nl
  Phone: (+31)0227-504901

  Nancy Mooijer
  Sales Office / General
  nmooijer@primex.nl
  Phone: (+31)0227-504901

  Nikkie Blom
  Sales Office
  info@primex.nl
  Phone: (+31)0227-504901

  Margret Kemper
  Administration
  finance@primex.nl
  Phone: (+31)0227-504900

  Ronald Plat
  Administration / Logistics
  rplat@primex.nl
  Phone: (+31)0227-504900

 

  Nathan Mooijer
  Warehouse Manager
  warehouse@primex.nl

  Piet Kemper
  Management
  Phone: (+31)0227-504900

  Raimond van Walen
  Management
  Phone: (+31)0227-504900

  Martijn Jonk
  Management
  Phone: (+31)0227-504900

Hulp nodig

Hulp nodig

Hulp nodig? Onze klantenservice helpt u graag. Ma t/m vr 08.30-17:00

+31 (0)227-504900

 

Voor meer informatie over onze producten en alle mogelijkheden kunt u naar ons mailen. 

info@primex.nl

© 2019 Primex Textiles