Morgen in huis? u heeft nog uur en min.
 
Morgen in huis? u heeft nog uur en min.
Uitstekende service

Ons team

 

  Buddy Bink
  Sales Manager
  bbink@primex.nl
  Mob: 06 38 38 88 68
  Tel: 0227-504901

 

 

 

  Patrick Hoefman
  Verkoop Binnendienst / Administratie
  phoefman@primex.nl
  Tel: 0227-504901

 

 

  Ingrid Kemper
  Verkoop Binnendienst
  info@primex.nl
  Tel: 0227-504901

 

 

  Sandra Wijnands
  Commercieel medewerkster
  buitendienst
  swijnands@primex.nl
  Mob: 06 48 43 18 61

 

 

  Nancy Mooijer
  Verkoop Binnendienst / Algemeen
  nmooijer@primex.nl
  Tel: 0227-504901

 

 

  Frank Zwarthoed
  Commercieel medewerker
  buitendienst
  fzwarthoed@primex.nl
  Mob: 06 13 12 72 76

 

 

  Nikkie Blom
  Verkoop Binnendienst
  info@primex.nl
  Tel: 0227-504901

 

 

  Margret Kemper
  Administratie
  finance@primex.nl
  Tel: 0227-504900

 

  Danny Zwarthoed
  Administratie
  finance@primex.nl
  Tel: 0227-504900

 

  Ronald Plat
  Administratie / Logistiek
  rplat@primex.nl
  Tel: 0227-504900

 

 

  Nathan Mooijer
  Warehouse Manager
  warehouse@primex.nl

    

 

  Piet Kemper
  Directie
  pkemper@primex.nl
  Tel: 0227-504900

 

 

  Raimond van Walen
  Directie
  rvanwalen@primex.nl
  Mob: 06 26 01 88 13

  

 

  Martijn Jonk
  Directie
  mjonk@primex.nl
  Tel: 0227-504900

 

 

Hulp nodig

Hulp nodig

Hulp nodig? Onze klantenservice helpt u graag. Ma t/m vr 08.30-17:00

TIJDELIJK 088-1602022 I.V.M. STORING

TIJDELIJK 088-1602022 I.V.M. STORING

 

Voor meer informatie over onze producten en alle mogelijkheden kunt u naar ons mailen. 

info@primex.nl

© 2018 Primex
XS SM MD LG